google36cea2328cc0dd2a.html

Stopnie szklane.

Pasujące do każdego wnętrza.

Stopnice ze szkła nadają niesamowite wrażenie nowoczesności wnętrzom, w których są montowane. Wzmocnione hartowane szkło zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, dlatego możecie Państwo koncentrować się na estetycznych aspektach gotowych konstrukcji.

Szkło wykorzystywane do budowy schodów jest wyjątkowo wytrzymałe i w pełni bezpieczne. Stopnie z niego wykonane gwarantują bezpieczeństwo z trzech powodów. Pierwszym jest technologia jego produkcji, drugim fakt, iż montowane są na specjalnej, metalowej konstrukcji i po trzecie nie ma żadnego zagrożenia, w przypadku ukruszenia się, skaleczenia się. W porównaniu ze schodami z innych materiałów, szklane wypadają bardzo korzystnie pod wieloma względami.

Jeśli chodzi o metalową konstrukcję podtrzymującą schody, jest ona wykonywana najczęściej ze stali nierdzewnej. Niektórzy wolą, by pozostała matowa, więc poddawana jest szczotkowaniu, może być jednak pomalowana na dowolny kolor.

 

  • usługi wykonania konstrukcji szklanych 50%
  • projektowanie konstrukcyjne & design 30%
  • sprzedaż okuć do szkła 80%
Schody zachodzące.

Schody zachodzące.

Konstrukcja szklano-stalowa.

Schody szklane kręcone.

Schody szklane kręcone.

Konstrukcja szklano-stalowa.

Schody szklane proste ze stopnicą.

Schody szklane proste ze stopnicą.

Konstrukcja stalowo-drewniana-szklana.

Czas to pieniądz.

Wiemy o tym, dlatego stawiamy na krótkie terminy realizacji, narzucone przez inwestora. Wyprzedzamy konkurencję.

Innowacyjne koncepcje.

Szkło stosowane jako rozwiązanie nowoczesnego designu, daje wręcz nieograniczone możliwości realizacji Waszych wizji. My je realizujemy.

Projektowanie technologiczne.

Nasi projektanci konstrukcyjni oraz architekci wnętrz stworzą niepowtarzalne rozwiązania, dzięki którym, wasza przestrzeń będzie spełniać oczekiwania funkcjonalne i estetyczne.

Konsultacje.

Wszystkim naszym klientom udzielamy bezpłatnych konsultacji, zawsze jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na interesujące Was tematy.

Nowości.

Czytaj o najważniejszych wydarzeniach z branży.

Innowacyjne zamki z linii Studio Private Line

Innowacyjne zamki do szklanych drzwi Prezentujemy zamki do drzwi szklanych z linii Studio Private Line. Nowe Wyjątkowe. Opatentowane. Bezkonkurencyjne.   Charakterystyka Wszystkie zamki są wykonane z zastosowaniem poliizocyjanianu. Jest to nowa generacja zamków...

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom naszej firmy Świątecznie życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zabawy, a także wypełniał Wasze serca radością i dobrą energią, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany w nadchodzącym 2015 roku.

Okucia antyseptyczne

Wydawać by się mogło, że w technologi obróbki stali nic już nie może nas zaskoczyć. Jednak w laboratoriach technicznych WSS Schlechtendahl & Sohne w Niemczech opracowano rewolucyjny stop metalu, który jak się okazuje ma właściwości antyseptyczne. Odpowiednio...

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

Jeżeli interesuje Cię zakres oferowanych przez nas usług i produktów, chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Kontakt do nas
Share This

Polub to

Udostępnij swoim znajomym!