google36cea2328cc0dd2a.html

Podłogi szklane.

Styl i nowoczesny design.

  • usługi wykonania konstrukcji szklanych 50%
  • projektowanie konstrukcyjne & design 30%
  • sprzedaż okuć do szkła 80%

Podłogi szklane to niewątpliwie efektowny sposób wykończenia powierzchni stropowej, który nadaje pomieszczenom futurystyczny wygląd.  W przypadku użycia do wykończenia szkła o dużej przezierności, uzyskać możemy wrażenie nieograniczonej kubatury, w której tradycyjne podziały na poziomy nabierają nowego niecodziennego wymiaru.

Użycie szkła jako wykończenia podłóg, choć wydaje się rozwiązaniem ryzykownym, jednak takie nie jest. Do wykończenia powierzchni stropowych używa się bowiem szkła bezpiecznego o grubości nawet do 46 mm, z których formuje się poprzez laminację kilkuwarstwowe tafle, o wytrzymałości nieodbiegającej od innych standardowych materiałów. Tafle poddaje się dodatkowo obróbce termicznej i chemicznej na wskutek której, otrzymujemy szkło z własciowściami antypoślizgowymi. Możliwość wybarwienia szkła w dowolnym kolorze, daje nieograniczone możliwości w nowoczesnym designie, w których szkło odgrywa coraz większą rolę.

Szklana podłoga.

Szklana podłoga.

Zabudowa na kratownicy całego poziomu.

Tafla szklana.

Tafla szklana.

Zabudowa fragmentu podłogi.

Kładka szklana.

Kładka szklana.

Płyty szklane na łączniku.

Czas to pieniądz.

Wiemy o tym, dlatego stawiamy na krótkie terminy realizacji, narzucone przez inwestora. Wyprzedzamy konkurencję.

Innowacyjne koncepcje.

Szkło stosowane jako rozwiązanie nowoczesnego designu, daje wręcz nieograniczone możliwości realizacji Waszych wizji. My je realizujemy.

Projektowanie technologiczne.

Nasi projektanci konstrukcyjni oraz architekci wnętrz stworzą niepowtarzalne rozwiązania, dzięki którym wasza przestrzeń będzie spełniać oczekiwania funkcjonalne i estetyczne.

Konsultacje.

Wszystkim naszym klientom udzielamy bezpłatnych konsultacji, zawsze jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na interesujące Was tematy.

Nowości.

Czytaj o najważniejszych wydarzeniach z branży.

Innowacyjne zamki z linii Studio Private Line

Innowacyjne zamki do szklanych drzwi Prezentujemy zamki do drzwi szklanych z linii Studio Private Line. Nowe Wyjątkowe. Opatentowane. Bezkonkurencyjne.   Charakterystyka Wszystkie zamki są wykonane z zastosowaniem poliizocyjanianu. Jest to nowa generacja zamków...

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom naszej firmy Świątecznie życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zabawy, a także wypełniał Wasze serca radością i dobrą energią, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany w nadchodzącym 2015 roku.

Okucia antyseptyczne

Wydawać by się mogło, że w technologi obróbki stali nic już nie może nas zaskoczyć. Jednak w laboratoriach technicznych WSS Schlechtendahl & Sohne w Niemczech opracowano rewolucyjny stop metalu, który jak się okazuje ma właściwości antyseptyczne. Odpowiednio...

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

Jeżeli interesuje Cię zakres oferowanych przez nas usług i produktów, chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Kontakt do nas
Share This

Polub to

Udostępnij swoim znajomym!