google36cea2328cc0dd2a.html

Lustra i osłony.

Nowoczesny design, uniwersalność zastosowań.

Osłony szklane stosuje się w miejscach, które projektowo związane są z konkretnymi funkcjami np: osłony ścian przy blatach roboczych w kuchni, osłona ściany kominka itp.

  • utrzymanie sterylności 95%%
  • optyczne powiększenie przestrzeni-odbicia 80%
  • dowolność zastosowań 60%

Estetyka.

Osłony szklane – matowe, przeźroczyste lub z barwionego szkła idealnie nadają się do montażu w dowolnie wybranym miejscu i praktycznie w dowolnych  konfiguracjach, uzyskując przez to nietuzinkowy wygląd.

Praktyczność.

Użycie osłon szklanych daje uniwersalność zastosowań, gdyż chroni powierzchnię uwydatniając jednocześnie połączoną strukturę. Jest łatwe w utrzymaniu czystości zachowując jednocześnie wysoki standard wykończeń.

Strukturalność.

Uniwersalność szkła daje niecodzienne możliwości w praktycznych rozwiązaniach projektowych, użycie szkła barwionego, czy szkła o dowolnej strukturze decyduje o indywidualności projektów.

Transparentność.

Szkło poprzez swoją najważniejszą cechę jaką jest wysoka transparentność daje poczucie otwartej przestrzeni, nawet tam gdzie jest użyte jako rozwiązanie do jej podziału.

Osłona na ścianę.
Szkło kolorowe.
Lustra łazienkowe.
Lustra aranżacyjne.

Zobacz produkty w sklepie pasujące do mocowania osłon i luster

zrób zakupy on-line produktów, które potrzebujesz, potrzebujesz pomocy skontatktuj się z nami

Przejdż do sklepu

NEWS.

Zobacz co nowego słychać?.

Innowacyjne zamki z linii Studio Private Line

Innowacyjne zamki do szklanych drzwi Prezentujemy zamki do drzwi szklanych z linii Studio Private Line. Nowe Wyjątkowe. Opatentowane. Bezkonkurencyjne.   Charakterystyka Wszystkie zamki są wykonane z zastosowaniem poliizocyjanianu. Jest to nowa generacja zamków...

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom naszej firmy Świątecznie życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zabawy, a także wypełniał Wasze serca radością i dobrą energią, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany w nadchodzącym 2015 roku.

Okucia antyseptyczne

Wydawać by się mogło, że w technologi obróbki stali nic już nie może nas zaskoczyć. Jednak w laboratoriach technicznych WSS Schlechtendahl & Sohne w Niemczech opracowano rewolucyjny stop metalu, który jak się okazuje ma właściwości antyseptyczne. Odpowiednio...
Share This

Polub to

Udostępnij swoim znajomym!