google36cea2328cc0dd2a.html

Gabloty i półki szklane.

Najnowsze rozwiązania | współczesny design.

Wykorzystanie szkła jako elementów aranżacji „meblowych” związanych z przechowywaniem lub eksponowaniem rzeczy, jest estetycznym rozwiązaniem designerskim nadającym wnętrzom nietuzinkowy wygląd. Mnogość zastosowań: półki szklane w garderobie, witryna ekspozycyjna w kuchni lub w salonie, nadają wnętrzom lekkości poprzez wizualny efekt „otwartej przestrzeni”.

Asortyment szklanych półek jest zapewne najbogatszy, jeśli chodzi o możliwości i rozmaitości szkła, z którego mogą być wykonywane. Istotną rolę odgrywać będą oczywiście wszelkiego rodzaju wsporniki i uchwyty umożliwiające ich mocowanie. Warto jednak przyjrzeć się nowym rozwiązaniom, które świadczą o możliwościach materiałowych i inwencji projektantów.

 

  • dopasowanie do każdej wnęki 90%
  • dowolne kształty i struktury szkła 70%
  • nieograniczone możliwości montażu za pomocą okuć 100%
Aranżacja kuchni.

Aranżacja kuchni.

Szkło i efektowne podświetlenia.

Aranżacja łącznika.

Aranżacja łącznika.

Półki jako element oddzielający pomieszczenia.

Łazienka.

Łazienka.

Standardowa aranżacja funkcjonalna.

Łazienka.

Łazienka.

Aranżacja półki szklanej i szklanego przepierzenia.

Czas to pieniądz.

Wiemy o tym, dlatego stawiamy na krótkie terminy realizacji narzucone przez inwestora. Wyprzedzamy konkurencję.

Innowacyjne koncepcje.

Szkło stosowane jako rozwiązanie nowoczesnego designu, daje wręcz nieograniczone możliwości realizacji Waszych wizji. My je realizujemy.

Projektowanie technologiczne.

Nasi projektanci konstrukcyjni oraz architekci wnętrz stworzą niepowtarzalne rozwiązania, dzięki którym, wasza przestrzeń będzie spełniać oczekiwania funkcjonalne i estetyczne.

Konsultacje.

Wszystkim naszym Klientom udzielamy bezpłatnych konsultacji, zawsze jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na interesujące Was tematy.

Nowości.

Czytaj o najważniejszych wydarzeniach z branży.

Innowacyjne zamki z linii Studio Private Line

Innowacyjne zamki do szklanych drzwi Prezentujemy zamki do drzwi szklanych z linii Studio Private Line. Nowe Wyjątkowe. Opatentowane. Bezkonkurencyjne.   Charakterystyka Wszystkie zamki są wykonane z zastosowaniem poliizocyjanianu. Jest to nowa generacja zamków...

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom naszej firmy Świątecznie życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zabawy, a także wypełniał Wasze serca radością i dobrą energią, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany w nadchodzącym 2015 roku.

Okucia antyseptyczne

Wydawać by się mogło, że w technologi obróbki stali nic już nie może nas zaskoczyć. Jednak w laboratoriach technicznych WSS Schlechtendahl & Sohne w Niemczech opracowano rewolucyjny stop metalu, który jak się okazuje ma właściwości antyseptyczne. Odpowiednio...

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

Jeżeli interesuje Cię zakres oferowanych przez nas usług i produktów, chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Kontakt do nas
Share This

Polub to

Udostępnij swoim znajomym!