google36cea2328cc0dd2a.html

Drzwi szklane.

Urozmaicenie każdego wnętrza .

Drzwi szklane swoim bezpieczeństwem nie ustępują innym materiałom, ponadto zaletą ich zastosowania jest wysoka nawet 100% przepuszczalność światła, która doskonale sprawdza się w sytuacjach gdzie konieczne jest doświetlenie wnętrza lub konieczność jego wyeksponowania.

Drzwi wykonane ze szkła to szereg możliwości. W zależności od metrażu przestrzeni użytkowej spotykane są drzwi szklane jedno- i dwuskrzydłowe. Jednak mogą różnić się pomiędzy sobą konstrukcją, typy występujących konstrukcji:

przymykowe– są otwierane w tradycyjny sposób a montuje się je w futrynach jako drzwi bez ościeżnicy lub z ościeżnicą,
wahadłowe– kąt otwierania wynosi 180°, montuje się je wraz z futryną lub do lica ściany, wyposażone są w tzw samozamykacz,
przesuwne-z prowadzeniem górnym tak jak ścianka działowa lub prowadzeniem dolnym te spoczywają na podłodze, doskonale sprawdzają się w małych przestrzeniach,
kasetowe– jest to szczególny rodzaj drzwi przesuwnych, oparty na bezpośrednim chowaniu skrzydeł drzwi w ścianie, np przegroda salonu i jadalni.

 

  • usługi wykonania konstrukcji szklanych 50%
  • projektowanie konstrukcyjne & design 30%
  • sprzedaż okuć do szkła 80%
Drzwi jednoskrzydłowe.

Drzwi jednoskrzydłowe.

Ze szkłem strukturalnym.

Drzwi jednoskrzydłowe.

Drzwi jednoskrzydłowe.

Montowane do ramy drewnianej z naświetlem.

Drzwi dwuskrzydłowe.

Drzwi dwuskrzydłowe.

Konstrukcja montowana do kamienia.

Drzwi jednoskrzydłowe.

Drzwi jednoskrzydłowe.

Montowane do kamiennej ościeżnicy.

Czas to pieniądz.

Wiemy o tym, dlatego stawiamy na krótkie terminy realizacji, narzucone przez inwestora. Wyprzedzamy konkurencję.

Innowacyjne koncepcje.

Szkło stosowane jako rozwiązanie nowoczesnego designu, daje wręcz nieograniczone możliwości realizacji Waszych wizji. My je realizujemy.

Projektowanie technologiczne.

Nasi projektanci konstrukcyjni oraz architekci wnętrz stworzą niepowtarzalne rozwiązania, dzięki którym, wasza przestrzeń będzie spełniać oczekiwania funkcjonalne i estetyczne.

Konsultacje.

Wszystkim naszym klientom udzielamy bezpłatnych konsultacji, zawsze jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na interesujące Was tematy.

Nowości.

Czytaj o najważniejszych wydarzeniach z branży.

Innowacyjne zamki z linii Studio Private Line

Innowacyjne zamki do szklanych drzwi Prezentujemy zamki do drzwi szklanych z linii Studio Private Line. Nowe Wyjątkowe. Opatentowane. Bezkonkurencyjne.   Charakterystyka Wszystkie zamki są wykonane z zastosowaniem poliizocyjanianu. Jest to nowa generacja zamków...

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom naszej firmy Świątecznie życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zabawy, a także wypełniał Wasze serca radością i dobrą energią, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany w nadchodzącym 2015 roku.

Okucia antyseptyczne

Wydawać by się mogło, że w technologi obróbki stali nic już nie może nas zaskoczyć. Jednak w laboratoriach technicznych WSS Schlechtendahl & Sohne w Niemczech opracowano rewolucyjny stop metalu, który jak się okazuje ma właściwości antyseptyczne. Odpowiednio...

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

Jeżeli interesuje Cię zakres oferowanych przez nas usług i produktów, chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Kontakt do nas
Share This

Polub to

Udostępnij swoim znajomym!