google36cea2328cc0dd2a.html

Blaty szklane.

Nowoczesny design, uniwersalność zastosowań.

Szkło to materiał o ponadprzeciętnych możliwościach stylistycznych i użytkowych. Wśród cech szkła należy wskazać  m.in.: twardość, odporność na działanie większości substancji chemicznych oraz łatwe utrzymanie w czystości.

Z powodzeniem szkło znajduje zastosowanie w produkcji na przykład: blatów stołów kuchennych, ław i stolików kawowych, blatów stołów konferencyjnych oraz lad sklepowych, a także kontuarów w barach i recepcjach. W przypadku tych zastosowań najważniejszą cechą funkcjonalną szkła jest przezierność a w przypadku użycia szkła ornamentowego także oryginalny rysunek wzoru.

  • wytrzymałość na substancje chemiczne 70%
  • łatwe utrzymanie czystości 80%
  • przezierność 100%
  • wyjątkowa estetyka 70%

BLATY RECEPCYJNE.

Przezierność struktury szkła to cecha, która idealnie wpasowuje się w koncepcyjne zabudowy  funkcjonalnych rozwiązań poszukiwanych w biznesie: blaty szklane w recepcjach, zabudowy ekspozycyjne w lokalach gastronomicznych itp.

BIURKA & STOŁY.

Szkło jest materiałem wytrzymałym, odpornym na zarysowania z ponadprzeciętnymi właściwościami estetycznymi. W biznesie chętnie wykorzystywane do produkcji stołów konferencyjnych, biurek, czy stołów laboratoryjnych.

W KUCHNI.

Łatwość utrzymania  czystości powierzchni szklanych, daje idealne możliwości zastosowania w kuchennej przestrzeni roboczej. Wykończenia blatów pod zlewozmywaki, zabezpieczenie powierzchni wokół płyt grzewczych lub jako półki.

LABORATORIA.

Strefy biznesowe w których, niezbędne jest zachowanie sterylności i przezierności powierzchni roboczej np: laboratoria medyczne, IT, biura architektoniczne wybierają szklane blaty ze względu na spełnianie wszystkich wysokich standardów.

Stół konferencyjny.

Stół konferencyjny.

Rozwiązania dla biznesu.

Obudowa baru.

Obudowa baru.

Rozwiązania dla gastronomii.

Blaty recepcyjne.

Blaty recepcyjne.

Rozwiązania dla budynków użyteczności.

Blaty kuchenne.

Blaty kuchenne.

Rozwiązania dla domu.

Aktualności.

Czytaj o nowościach z firmy i branży.

Innowacyjne zamki z linii Studio Private Line

Innowacyjne zamki do szklanych drzwi Prezentujemy zamki do drzwi szklanych z linii Studio Private Line. Nowe Wyjątkowe. Opatentowane. Bezkonkurencyjne.   Charakterystyka Wszystkie zamki są wykonane z zastosowaniem poliizocyjanianu. Jest to nowa generacja zamków...

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom naszej firmy Świątecznie życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zabawy, a także wypełniał Wasze serca radością i dobrą energią, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany w nadchodzącym 2015 roku.

Okucia antyseptyczne

Wydawać by się mogło, że w technologi obróbki stali nic już nie może nas zaskoczyć. Jednak w laboratoriach technicznych WSS Schlechtendahl & Sohne w Niemczech opracowano rewolucyjny stop metalu, który jak się okazuje ma właściwości antyseptyczne. Odpowiednio...

Zobacz produkty w sklepie pasujące do podłóg szklanych.

Zrób zakupy on-line produktów, które potrzebujesz. Potrzebujesz pomocy, skontatktuj się z nami!

Przejdź do sklepu
Share This

Polub to

Udostępnij swoim znajomym!