google36cea2328cc0dd2a.html

Balustrady szklane.

Innowacyjne rozwiązania.

Niczym nieograniczona przestrzeń to wrażenie wizualne jakie towarzyszy rozwiązaniom, w których zastosowano szklane balustrady. Aranżacja balkonów, tarasów, klatek schodowych, w których głównym elementem jest szkło, wspierane elementami drewnianymi, stali nierdzewnej czy aluminium, nadaje konstrukcjom futurystyczny i minimalistyczny wygląd o wysokim poziomie estetyki.

Szkło,  kojarzy się z lekkością i prostotą. Wykorzystanie go jako głównego materiału balustrad na tarasach, balkonach czy schodach sprawia, że cała konstrukcja nabiera lekkości. Niektóre, są tak zaprojektowane, że niemal ich nie widać. Na tarasach czy na klatkach, gdzie zamontowano szklane balustrady, wydaje się, że jest więcej miejsca, niż gdyby umieszczono tam barierki z drewna czy metalu.

Zapraszamy do zapoznania sie z profilem usługowym naszego przedsiębiorstwa.

 

  • usługi wykonania konstrukcji szklanych 50%
  • projektowanie konstrukcyjne & design 30%
  • sprzedaż okuć do szkła 80%
Barierka szklana.

Barierka szklana.

Jako zabezpieczenie schodów.

Barierka szklana.

Barierka szklana.

Przy schodach kręconych w połączeniu z drewnem i metalem.

Barierka szklana.

Barierka szklana.

Jako zabezpieczenie tarasu.

Barierka szklana.

Barierka szklana.

Przy schodach prostych z poręczą.

Czas to pieniądz.

Wiemy o tym, dlatego stawiamy na krótkie terminy realizacji, narzucone przez inwestora. Wyprzedzamy konkurencję.

Innowacyjne koncepcje.

Szkło stosowane jako rozwiązanie nowoczesnego designu, daje wręcz nieograniczone możliwości realizacji Waszych wizji. My je realizujemy.

Projektowanie technologiczne.

Nasi projektanci konstrukcyjni oraz architekci wnętrz stworzą niepowtarzalne rozwiązania, dzięki którym wasza przestrzeń będzie spełniać oczekiwania funkcjonalne i estetyczne.

Konsultacje.

Wszystkim naszym klientom udzielamy bezpłatnych konsultacji, zawsze jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na interesujące Was tematy.

Nowości.

Czytaj o najważniejszych wydarzeniach z branży.

Innowacyjne zamki z linii Studio Private Line

Innowacyjne zamki do szklanych drzwi Prezentujemy zamki do drzwi szklanych z linii Studio Private Line. Nowe Wyjątkowe. Opatentowane. Bezkonkurencyjne.   Charakterystyka Wszystkie zamki są wykonane z zastosowaniem poliizocyjanianu. Jest to nowa generacja zamków...

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom naszej firmy Świątecznie życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zabawy, a także wypełniał Wasze serca radością i dobrą energią, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany w nadchodzącym 2015 roku.

Okucia antyseptyczne

Wydawać by się mogło, że w technologi obróbki stali nic już nie może nas zaskoczyć. Jednak w laboratoriach technicznych WSS Schlechtendahl & Sohne w Niemczech opracowano rewolucyjny stop metalu, który jak się okazuje ma właściwości antyseptyczne. Odpowiednio...

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

Jeżeli interesuje Cię zakres oferowanych przez nas usług i produktów, chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Kontakt do nas
Share This

Polub to

Udostępnij swoim znajomym!