google36cea2328cc0dd2a.html

Akcesoria i mocowania do szkła.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrubutorem okuć do szkła i konstrukcji szklanych niemieckiej firmy Schlechtendahl z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku okuć szklanych.

Lustra i osłony.

Osłony szklane stosuje się w miejscach, które projektowo związane są z konkretnymi funkcjami np: osłony ścian przy blatach roboczych w kuchni, osłona ściany kominka.

Blaty szklane.

Stanowią doskonałą alternatywę wykończenia powierzchni płaskich jak stoły, ławy, biurka.

Gabloty i półki szklane.

Wykorzystanie szkła jako elementów aranżacji „meblowych” związanych z przechowywaniem lub eksponowaniem rzeczy, jest estetycznym rozwiązaniem designerskim nadającym wnętrzom nietuzinkowy wygląd. 

Kabiny łazienkowe.

W projektowaniu funkcjonalności łazienek mamy nieograniczone możliwości realizacyjne. 

Drzwi szklane.

Drzwi szklane swoim bezpieczeństwem nie ustępują innym materiałom, ponadtto zaletą ich zastosowania jest 100% przepuszczalność światła, która doskonale sprawdza się w sytuacjach gdzie konieczne jest doświetlenie wnętrza lub konieczność jego wyeksponowania.

Stopnie szklane.

Stopnice ze szkła nadają niesamowite wrażenie nowoczesności wnętrzom, w których są montowane. 

Podłogi szklane.

Jeżeli zależy wam na niecodziennym designie doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie w przeszkleniach stropowych podłóg szklanych.

Balustrady szklane.

Niczym nieograniczona przestrzeń to wrażenie wizualne jakie towarzyszy rozwiązaniom, w których zastosowano szklane balustrady. 

Konstrukcje szklane.

Aranżacja przestrzeni w formie podziału jej kubatury przy zastosowaniu ścianek szklanych jest najczęściej wykorzystywaną formą realizacji konstrukcji szklanych. 

System ścianek szklanych przesuwanych.

Elastyczne, wydajne i doskonałe wizualnie rozwiązanie do planowania przestrzennego. Szklane systemy działowe można dostosować do określonych potrzeb, nawet najbardziej wymagających klientów. 

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

Jeżeli interesuje Cię zakres oferowanych przez nas usług i produktów, chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

 

Kontakt do nas
Share This