google36cea2328cc0dd2a.html

O NAS.

Poznajmy się lepiej.

Firma Myczkowski Szklane Konstrukcje Sp. z o.o.

Reprezentuje niemiecką firmę Wihl.Schlechtendahl & Sohne GMBH & CO K.G., producenta wysokiej jakości okuć do szkła.

Od kilkunastu lat świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zajmujemy się  sprzedażą okuć do szkła oraz projektowaniem i wykonawstwem konstrukcji szklanych przy współpracy z wyspecjalizowanymi firmami, ponadto nadzorujemy każdy etap procesu inwestycyjnego, począwszy od doradztwa poprzez projektowanie po dostawę i montaż elementów.

Nasze zasoby, wsparcie niemieckiego partnera oraz współpraca z doświadczonymi i wiarygodnymi wykonawcami krajowymi, pozwalają realizować projekty małego i dużego portfela inwestycyjnego z równym zaangażowaniem. 

Nasze realizacje spotkać można w wielu miejscach kraju. | Relizowaliśmy projekty między innymi dla:

 • PARK WODNY Wrocław
 • Hotel SOFITEL
 • ADMI Sp. z o.o
 • DWÓR WAZÓW
 • IMPEL Wrocław
 • AD-REM
 • i wiele innych
 • oraz dziesiątki projektów indywidualnych.

Na wykonane przez nas realizacje udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem usługowym naszego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do współpracy.

 • usługi wykonania konstrukcji szklanych 50%
 • projektowanie konstrukcyjne & design 30%
 • sprzedaż okuć do szkła 90%
 • montaż konstrukcji i okuć do szkła 70%

Czas to pieniądz.

Wiemy o tym, dlatego stawiamy na krótkie terminy realizacji, narzucone przez inwestora, wyprzedzamy konkurencję.

Innowacyjne koncepcje.

Szkło stosowane jako rozwiązanie nowoczesnego designu, daje wręcz nieograniczone możliwości realizacji Waszych wizji, my je realizujemy.

Projektowanie technologiczne.

Nasi projektanci konstrukcyjni oraz architekci wnętrz stworzą niepowtarzalne rozwiązania, dzięki którym, wasza przestrzeń będzie spełniać oczekiwania funkcjonalne i estetyczne.

Konsultacje.

Wszystkim naszym klientom udzielamy bezpłatnych konsultacji, zawsze jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na interesujące Was tematy.

Reprezentujemy niemiecką firmę Wihl.Schlechtendahl & Sohne GMBH & CO K.G., producenta wysokiej jakości okuć do szkła. W swojej ofercie posiadamy pełen pakiet asortymentowy produktów WSS. Wszystkie okucia są dostępne w sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów i zakupów.


Nowości.

Czytaj o najważniejszych wydarzeniach z branży.

Innowacyjne zamki z linii Studio Private Line

Innowacyjne zamki do szklanych drzwi Prezentujemy zamki do drzwi szklanych z linii Studio Private Line. Nowe Wyjątkowe. Opatentowane. Bezkonkurencyjne.   Charakterystyka Wszystkie zamki są wykonane z zastosowaniem poliizocyjanianu. Jest to nowa generacja zamków...

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Klientom, Partnerom i Współpracownikom naszej firmy Świątecznie życzymy, aby czas Świąt był okazją do odpoczynku i zabawy, a także wypełniał Wasze serca radością i dobrą energią, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany w nadchodzącym 2015 roku.

Okucia antyseptyczne

Wydawać by się mogło, że w technologi obróbki stali nic już nie może nas zaskoczyć. Jednak w laboratoriach technicznych WSS Schlechtendahl & Sohne w Niemczech opracowano rewolucyjny stop metalu, który jak się okazuje ma właściwości antyseptyczne. Odpowiednio...

NASZE REALIZCJE

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

Jeżeli interesuje Cię zakres oferowanych przez nas usług i produktów, chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Kontakt do nas
Share This